tawerna.tf - sieć serwerów TF2
Admini Dodge - Wersja do druku

+- tawerna.tf - sieć serwerów TF2 (https://tawerna.tf)
+-- Dział: Nasze serwery (https://tawerna.tf/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: DODGEBALL (https://tawerna.tf/forumdisplay.php?fid=7)
+---- Dział: Propozycje i Sugestie (https://tawerna.tf/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Admini Dodge (/showthread.php?tid=55)

Admini Dodge - rebeliand11 - 06-19-2016

Yo. Jestem Who the fa*ck is Max . Nie chce nikogo zanudzić moją sugestią , więc przejdę do samego sedna sprawy. Mianowice , sprawa adminów , aktualnie jedynym ( tzn. tak mi się wydaje) adminem Dodgeballa jest Esok , i w tym sęk , jedynym , on sam nie jest w stanie sprawować pieczy nad wszystkim. Jest on dość rzadko widywany, ale jest tylko człowiekiem , który też ma swoje życie, więc nie można go winić.  Jednak server jest coraz bardziej "zaśmiecany" przez Chetarów , spamerów , dzieci z mikrofonem, dużo trolli i tz. Flamerów czy też Blamerów, którzy całkowicie niszczą całą  przyjemność z rozgrywki. Więc proszę , zróbcie coś z tym . Np dodajcie większą ilość adminów ( moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie) ale coś w tym deseń. 
Dziękuje za cierpliwość i powierzony mi czas . Czołgiem , Max . Heart

RE: Admini Dodge - MatX - 06-19-2016

Esok już chyba zakończył swoją karierę, dostał VAC'a. Z brakiem adminów niestety muszę się zgodzić, natomiast prośba typu: dodajcie więcej adminów nie ma sensu, po prostu nie mamy aktualnie chętnych na to stanowisko. Ze swojej strony mogę zapewnić, że w tej sytuacji postaram się częściej przebywać na serwerze.

RE: Admini Dodge - rebeliand11 - 06-20-2016

(06-19-2016, 23:57)MatX napisał(a): Esok już chyba zakończył swoją karierę, dostał VAC'a. Z brakiem adminów niestety muszę się zgodzić, natomiast prośba typu: dodajcie więcej adminów nie ma sensu, po prostu nie mamy aktualnie chętnych na to stanowisko. Ze swojej strony mogę zapewnić, że w tej sytuacji postaram się częściej przebywać na serwerze.

Wybacz ale nie zgadzam się z twojemy stwierdzeniem , że nie macie chętnych. Niestety spora część nie wie że jest nawet o rekrutacja na Admina. Tutaj nawet nie chodzi o adminów , a zamontowanie zwykłej komendy !call lub coś w tym stylu. Sam mogę wam polecić kilku graczy którzy są aktywnymi , miłymi i wartymi zaufania. . Jednym z nich jest Meem ( aktualnie nr.1 w rankingu dodgeballa) pogadałem z nim i powiedział że jest zainteresowany i złoży podanie lecz nie jest on jedynym, wiem nikt mnie nie zna , tzn. na forum i w tawernie , lecz możesz być pewien że jestem starym graczem mającym interes w tym aby serwerom Tawerny powodziło się jak najlepiej. Drugim problemem jest kontakt z tobą czy też Freyem. Wiele osób nadajączych się na stanowisku,posiada jakąś póle pytań do was , o które nie jest w stanie albo obawia się zapytać na Forum. Możecie to potraktować jako wytykanie błędów albo przemądrzanie się mojej osoby , lecz jest to tylko czysta sugestia . Czołgiem, Max

RE: Admini Dodge - MatX - 06-20-2016

Pojawi się stosowna informacja o otwartej rekrutacji na serwerze. Problemu z kontaktem nie ma, w razie jakiś pytań wystarczy dodać mnie albo frey'a do znajomych, tak jak zrobil to Meem, który z tego co widzę złożył podanie Smile

(06-20-2016, 19:13)MatX napisał(a): Pojawi się stosowna informacja o otwartej rekrutacji na serwerze. Problemu z kontaktem nie ma, w razie jakiś pytań wystarczy dodać mnie albo frey'a do znajomych, tak jak zrobil to Meem, który z tego co widzę złożył podanie Smile

Bardzo dobrze. tak mi w duszy graj.  Na oficjalnej grupie Tawerny na steamie jest wymieniony jeszcze jeden Admin a mianowicie Wnuczek,nigdy go nie widziałem i chyba nie wydaje się być zbyt aktywny. I ile miejsc Adminowskich przewidujecie >? Czołgiem, Max

RE: Admini Dodge - MatX - 06-20-2016

Myślę, że około 4 adminów będzie wystarczające.

(06-20-2016, 19:49)MatX napisał(a): Myślę, że około 4 adminów będzie wystarczające.

A co w sprawie Wnuczka?