Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na Admina ~ AleGz

Napisany przez AleGz
, 06-26-2017, 01:40
Podanie na Admina ~ AleGz
1. Imię: Aleksander
2. Wiek: 16 ( (w październiku 17)
3. Nick na Steam: AleGz
4. Steam URL/ID:  STEAM_0:0:183785761
5.Mikrofon + mutacja: (TAK/NIE)  Tak/Tak
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX: http://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?m...yer=180490
7. Znajomość komend SourceMod'a: 9/10
8. Znajomość regulaminu serwera: (TAK/NIE): Tak
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Nie , nie byłem
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Chciałbym zostać adminem na serwerze ponieważ mam chęć to pomagania innym oraz zapewniać graczom jak najlepiej spędzony czas podczas grania.Na serwerze jest dużo osób które nie dostosowują się do regulaminu gry i to ewidentnie psuje samo granie oraz nastrój graczy.Będąc adminem będę karać tych co się nie dostosowują do regulaminu ale tak aby w końcu zrozumieli swój błąd a nie zniechęcić ich do dalszego grania.
11. Kilka zdań o tobie: Mam na imię Aleksander i mieszkam w Grecji.To już jest moje drugie podanie na admina bo w pierszym nie spełniałem wymagań za co bardzo przepraszam.TF2 to moja ulubiona gra, a db to mój ulubiony tryb gry.Jestem osobą uczciwą,spokojną oraz miłą.Zawsze staram się uspokoić graczy na serwerze,pocieszyć ich.Nigdy nie kradnę rakiet ani blokuję przeciwników.Chciałbym zostać Adminem na tym serwerze bo szczerze mówiąc służyć na tym serwerze to prawdziwy zaszczyt.
Jakieś wieści?
Podanie wydaje się być bardzo dobre, zasady znasz, nie sprawiasz problemów, chcesz pomagać, ale jest pewna sprawa, że nie kojarzę Cię zbytnio. Może jest to przypadek, że nie gramy w tym samym czasie
You don't have to rely on other people if you never miss
Jakoś nie jestem przekonany do podania, napisane ledwie po tygodniu od odrzucenia poprzedniego...
@m_kepisty  Nie kojarzysz mnie ponieważ gramy w innym czasie.

@MatX  Przyczyną odrzucenia poprzedniego podania  była mała ilość godzin na serwerze.Ponieważ wiedziałem że to mój minus, postarałem się go poprawić aby spełnić wszystkie wymogi. Chciałbym prosić o danie mi szansy a ja w 100% obiecuję że nie zawiodę.
Niech będzie, dostaniesz swoją szansę.
Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się do mnie na STEAM, a dodam rangę testową na okres 30 dni.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości