Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na Admina - [RaaxIK]

Napisany przez RaaxIK, 02-21-2018, 14:31
Podanie na Admina - [RaaxIK]
1. Imię: Adam
2. Wiek: 15
3. Nick na Steam: RaaxIK
4. Steam URL/ID: STEAM_0:1:113399849
5.Mikrofon + mutacja: TAK + tak pół na pół, ale mikrofonu nie używam w ogóle. 
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX: url=http://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=113646][Obrazek: sig.php?player_id=113646&background=3][/url]
7. Znajomość komend SourceMod'a: sm_ban/unban steamid - banowanie/odbanowanie użytkownika, sm_kick nick - wyżucenie użytkownika, mp_roundtime czas - na ustawienie czasu trwania rundy, sm_mute/unmute nick - z mute'owanie/odmute'owanie gracza, sm_silence/unsilence nick - zablokowanie/odblowokanie czatu dla gracza, sm_vote/unvote - głosowanie/przerwanie głosowania.
8. Znajomość regulaminu serwera: TAK
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): W minecraft tak, koło pół roku do póki serwer nie zbankrótował, ale w TF2 nie.
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Lubie bardzo ten serwer jak i ten tryb i zobaczyłem, że jest rekru to spróbuje. Po za tym jest dużo ludzi przeklinających nałogowo, przedłużających, zbyt szybko przejmujących punkt chciałem coś zrobić z nimi.

11.Kilka zdań o tobie: No więc nazywam się Adam Pilszak, chodzę do 2 gimnazjum,  Czasami mogę popełnić błąd ortograficzny. Mogę być kojarzony przez tubylców takich jak: NeXu, Maxus, Waltor z bogdańca, NUT. Poznałem ten serwer 2 lata temu, gram tu ostatnio często , ale dopiero dziś się zalogowałem na forum. Jak sprawdzicie jakimś magicznym sposobem mój chat to zobaczycie czasem przekleństwa, jestem trochę agresywny taka moja wada. Jestem tak zwanym Nolifem więc w TF i na serwerze będę dużo czasu spędzał. Jeśli coś pominąłem proszę powiedzieć. [Obrazek: undecided.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: {2} przez RaaxIK.)
Co to twojego głosu na voice chacie mogę powiedzieć że jest odpowiedni, dostaję też od Ciebie zgłoszenia kiedy dzieją się różne nieciekawe rzeczy na serwerze twój czas na serwerze jest OK podstawowe komendy SourceMod'a też znasz ( chyba Smile ) Patrząc iż na VSH jest mało adminów mój głos jest na TAK
Have A Nice Day
Nie słyszałem twojego głosu, ale pilnujesz innych, aby przestrzegali regulaminu. Oraz (co najważniejsze) siebie. Według mnie jesteś dobrym materiałem na administratora.
[Obrazek: 0a4.png]
Niby wszystko jest na swoim miejscu, ale nie do końca.
Z tego co zauważyłem to twoje zachowanie jest nieco toksyczne: [Obrazek: CjNzBUy.png][Obrazek: lZkFzTC.png][Obrazek: CfJ4yW0.png][Obrazek: TymtbIJ.png]
[Obrazek: Aeax2kG.png]
Twoje wypowiedzi są bardzo "prymitywne": [Obrazek: xXhstyp.png][Obrazek: XYhalVW.png]
Widać też, że regulaminu za bardzo nie znasz: [Obrazek: viT99b3.png](dodam tylko, że wysyłasz to dosłownie wszędzie).
Najbardziej rozbawił mnie moment, w którym wszędzie pisałeś wiadomości typu "ciul tam" "a ty czemu jesteś takim gównianym 7 latkiem", a po pięciu minutach na nieprawidłowe zachowanie odpisywałeś "kultura".
Na serwerze nie prezentujesz się jakoś specjalnie - najczęściej po prostu tyrasz się razem z innymi graczami i narzekasz jak Ty to nie lubisz danej mapy, danego bossa lub danego "7 letniego dziecka". Oprócz tego często popełniasz błędy ortograficzne i jak już wspomniałeś - jesteś agresywny. 
Administrator reprezentuje całą administrację i niefortunnie często znajduje się w wielu stresujących sytuacjach, dlatego zawsze powinien być opanowany oraz cierpliwy. Agresywne zachowanie i mowa typu "zamknij pysk" są najzwyczajniej w świecie niedopuszczalne. Jestem na... NIE.
[Obrazek: giphy.gif]
(03-11-2018, 02:30)MageNatPL napisał(a): Niby wszystko jest na swoim miejscu, ale nie do końca.
Z tego co zauważyłem to twoje zachowanie jest nieco toksyczne: [Obrazek: CjNzBUy.png][Obrazek: lZkFzTC.png][Obrazek: CfJ4yW0.png][Obrazek: TymtbIJ.png]
Twoje wypowiedzi są bardzo "prymitywne": [Obrazek: xXhstyp.png][Obrazek: XYhalVW.png]
Widać też, że regulaminu za bardzo nie znasz: [Obrazek: viT99b3.png](dodam tylko, że wysyłasz to dosłownie wszędzie).
Najbardziej rozbawił mnie moment, w którym wszędzie pisałeś wiadomości typu "ciul tam" "a ty czemu jesteś takim gównianym 7 latkiem", a po pięciu minutach na nieprawidłowe zachowanie odpisywałeś "kultura".
Na serwerze nie prezentujesz się jakoś specjalnie - najczęściej po prostu tyrasz się razem z innymi graczami i narzekasz jak Ty to nie lubisz danej mapy, danego bossa lub danego "7 letniego dziecka". Oprócz tego często popełniasz błędy ortograficzne i jak już wspomniałeś - jesteś agresywny. 
Administrator reprezentuje całą administrację i niefortunnie często znajduje się w wielu stresujących sytuacjach, dlatego zawsze powinien być opanowany oraz cierpliwy. Agresywne zachowanie i mowa typu "zamknij pysk" są najzwyczajniej w świecie niedopuszczalne. Jestem na... NIE.
dobrze przepraszam rozumiem gdybym popracował nad sobą to miałbym jakieś szanse?
(03-11-2018, 12:33)RaaxIK napisał(a):
(03-11-2018, 02:30)MageNatPL napisał(a): Niby wszystko jest na swoim miejscu, ale nie do końca.
dobrze przepraszam rozumiem gdybym popracował nad sobą to miałbym jakieś szanse?

Jeżeli Twoje zachowanie ulegnie poprawie, to będę skłonny zmienić swój głos.
[Obrazek: giphy.gif]
(03-11-2018, 15:41)MageNatPL napisał(a):
(03-11-2018, 12:33)RaaxIK napisał(a):

Jeżeli Twoje zachowanie ulegnie poprawie, to będę skłonny zmienić swój głos.

Dziękuje postaram się zmienić.
W takim razie musisz niestety nad sobą popracować
Podanie odrzucone.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości