Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina Dr.Gaster[PL]

Napisany przez Dr.Gaster[PL], 06-20-2018, 23:05
Podanie na admina Dr.Gaster[PL]
1. Imię:Rafał
2. Wiek:16
3. Nick na Steam: Dr,Gaster [PL]
4. Steam URL/ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198235231112/
5.Mikrofon + mutacja:posiadam
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsXhttp://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?m...ayer=25496
7. Znajomość komend SourceMod'a: no troche znam ale się ich naucze lub poprosze inego admina o nauczenie
8. Znajomość regulaminu serwera: znam i przestrzegam
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): nie niebyłem nigdzie
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: ponieważ jestem często na serwerze i jak coś się dzieje i niema żadnego admina online a ktoś np:puszcza muzyke (hymn zsrr) lub dzieje się coś złego to nic niemożna zrobić
11. Kilka zdań o tobie:no to jestem Rafał, można zauważyć że mam problemy z ortografią, lubię czesem naśladować głosy np:Bladiego, może mój chat niejest za fajny bo stajam się utrzymywać kontakt z ludzmi poprzes rozmowe, dosyć dobrze mówie po angielsku i to chyba natyle
Hmm, to może tak:
+ Pomocność
+ Dobre zachowanie
+ Mutacja i mikrofon
+ Aktywność
+ Rozpoznawalność na serwerze
+ Aktywność na czacie głosowym
- Ortografia
- Dość słaby chat
- Słaba znajomość komend SourceMod'a (Doszedłem do tego wniosku po tym co napisałeś)

Moim zdaniem jesteś dobrym kandydatem na admina, jednak brakuje kilku rzeczy do pozytywnej oceny Twojego podania.
Jeśli nauczysz się komend i poprawisz chat (W tym celu radzę wstrzymać się na jakiś czas od czatu głosowego, aby można było prawidłowo ocenić Twoje zachowanie) - zagłosuję na tak.
Póki co jestem Neutralny.
[Obrazek: 8s8LIdy.png]
Nie wiem dlaczego ale wydajesz się być sympatycznym gościem , nie gram na vsh zbyt często więc cie nie "znam z bliska".
Pomimo twoich problemów z ortografią , myślę że zasługujesz na tą range. Widzę w twoich oczach chęć do pomocy. Naucz się komend , po proś admina , na pewno ktoś ci pomoże oraz popracuj nad czatem. Ortografią się nie martw. Znam dużo osób co mają tą wadę , ale to nie znaczy że te osoby są gorsze od innych. Póki co , kolego , jestem na Neutral. Jeżeli zobaczę poprawę czatu oraz znajomości komend , ode mnie dostaniesz oczywiście że +1 !

Życzę miłego dnia

~Alegz // Seentah
A moment of patience in a moment of anger saves you a hundred moments of regret.
no nad czatem pracuje akurat
Cóż dobrze pamiętam jak to było z moim podaniem chat miałem słaby z ortografią no też przyznam się było słabo Wiadomo jednak że kiedy już jest się tym adminem chat nie wygląda tak jak dawniej bo najczęściej gracz wie jaką ma pozycje na serwerze i co reprezentuje. Gastera znam dość długo często zgłasza mi że na serwerze dane osoby łamią regulamin . Patrząc też że aktualnie że mamy wakacje admin też jest potrzebny. Wiem jak wygląda chat gaster jest poprawiany jednak myślę że można mu dać rangę testową a po 30 dniach zdecydować czy faktycznie się nadaję. Jestem na TAK gdyż i ja otrzymałem taką szansę rok temu choć mój chat był fatalny
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  
Z aktywnością jest okej. Ortografia stanowi jednak pewien problem. Znajomość języka angielskiego jak najbardziej na plus. Komend szybko się nauczysz. Jestem na TAK.
[Obrazek: 0a4.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości