Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina - Król Diglett

Napisany przez Król Diglett, 08-27-2018, 15:23

Podanie na admina - Król Diglett
Diglett jest zdecydowanie jak najbardziej nadającą się na to stanowisko osobą. Absolutnie nigdy nie spotkałem się z jego strony z jakąkolwiek nieuprzejmością, gra często, pomimo 15 lat ma dojrzalszy głos niż wielu innych używających i co więcej gada z sensem. Zna dobrze regulamin i go nie łamie a komend nauczyć może się każdy
trochę trudno będzie mi to napisać bo trochę nie grałem na tawernie ;P
Diglett no może przeklinać (Poważnie czy nie) ale przecież ni ma Ideałów. *(Dla Mnie)* nadawałby się na admina z powodu też z takiego że często na vsh gra i tak zabardzo nie trzeba by się pytać czy jest jakiś admin online na czacie. Jak dla mnie mógł by częściej na takim voice chacie rozmawiać (albo tera częściej rozmawia) bo często nie słuchają np. takie dzieci chatu i łamią zasady jak takie kiedyś co namawiały do przejmowania same to robiły itd. Noo... co by tu jeszcze dopisać. Diglett Is najs
@Król Diglett To czy mówisz coś poważnie czy żartobliwie nie ma znaczenia. Admin reprezentuje całą administrację i musi zachowywać się odpowiednio. Przy okazji, "tyranie się" powinno się ograniczać jedynie do rozmów prywatnych, bo publicznie podchodzi ono pod złamanie zasady dot. zachowania kultury na serwerze. 

@Nosteruszek Tak, każdemu mogą puścić nerwy, ale to nie powód, by wyżywać się na innych. A propos, nie spotkałem w naszej sieci jeszcze żadnego admina, który by nie panował nad swoimi nerwami. PS.: Mam prawo się "przyczepić" do jakiegokolwiek nieporozumienia, bo właśnie o to chodzi w analizie aplikacji.

A tak swoją drogą... trochę mnie ciekawi to nagłe zakładanie kont i wypisywanie dobrych opinii przeczących faktom, pachnie mi to kumoterstwem.
[Obrazek: 8s8LIdy.png]
Może rzadko grasz na serwerach? Nie wiem. Może rzadko spotykasz adminów? Nie wiem. Nie wierzę, że żadnemu nie puściły nerwy. Ale czy nie po to jest test admin by ocenić tego kogoś? By go poznać? Jak można ocenić człowieka, którego się nie zna? Nie da się. Można tylko wnioskować i gdybać, mówić, że "wydaję mi się..". Uważam, że potrzeba admina jest tak dużo, że ludzie postanowili napisać co sądzą, ich też nie znasz, ich też nie możesz ocenić. Każdy mówiąc "zły dzień" ma co innego na myśli, jedni mogą tak mówić, bo się nie wyspali, a drudzy mogą tak mówić, bo ze stresu i bólu siedzą pół dnia w toalecie. Nie wiesz jak jest dopóki nie poznasz danej osoby. Czy nie gramy po to, by się odstresować? Tak, przyznaję ci rację, wyżywanie się nie jest fajne, choć każdemu kiedyś to się zdarza/zdarzy. No co Ci mogę powiedzieć? Chcesz porozmawiać ze mną? Pograć? No nie wiem, odsyłam cię do ludzi, pytaj ludzi o mnie. Bo najwyraźniej twierdzisz, że kłamie.. Pozdrawiam.
Racja, admini nie wchodzą ostatnio zbyt często na serwer, ale to nie znaczy, że nie miałeś z nimi do czynienia. Doszły mnie słuchy, że kilku kompletnie ignorowałeś. W dodatku moje domysły okazały się prawdziwe i to naprawdę jest kumoterstwo. Piszesz do swoich KOLEGÓW tylko po to, żeby cię popierali. Usłyszałem również, że w przypadkach sporów z innymi graczami, ZAWSZE trzymasz stronę kolegów. Przykro mi to powiedzieć, ale wygląda mi to na korupcję. PS.: Rzadko gram na serwerach? Mam na VSH przegrane ponad 33 dni, czyli najwięcej. Pozdrawiam.

@Edit
Jeśli faktycznie tyle osób z topki Cię lubi, to niech o tym tutaj napiszą, bo póki co jedynie twoi znajomi wyrazili opinię.
Nie rozumiem jednej rzeczy, czemu tylko ty tak obficie się wypowiadasz z "administracji". Kilku ignorowałem? Jedyne "starcie", jeśli wgl tak można to nazwać miałem z Coenem (aka Waltorem, ekhem.. zmienny nick), którego etc. widziałem 3 razy w tym miesiącu. A powodem było to, że wpisałem kill w konsoli, a nigdzie nie widzę w regulaminie, że tak nie można. Racja prosiłem, żeby się odnieśli i tyle. Przekupywać? Nie mam czym. Masz 33 dni, jednakże nie widać w ostatnim czasie twojej aktywności. Muszę rzec, że "ciekawe" masz źródła.. Od samego początku się na mnie uwziąłeś. Nie wiem. Nie jesteś już adminem i nie chcesz, żeby ktoś nowy został czy co? A i nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy, oficjalnie nie jesteś adminem, a na forum jesteś. Proszę wytłumacz mi to. Jedyne o co mogę prosić serdeczną administrację to o konkretny regulamin i odniesienie się do mojego podania. I Ciebie MageNatPL o podanie mi przykładowych sporów.. a zresztą i tak podasz ten "najgorszy", w którym poparłem "kolegę", więc nie podawaj. Po prostu powiedz tak czy nie? I tyle. Smile P.S. 3/4 osoby z topki są nieaktywne albo jak już bardzo rzadko. I co ludzie z topki maja do rzeczy?
Pozdrawiam.
Aktualnie nie jestem adminem z kilku prywatnych przyczyn, zatem nie mam prawa głosować. Nie uwziąłem się na ciebie, po prostu fakt, że nagle konto założyło kilka osób, które nie podają sensownych argumentów i chwalą Cię po same niebiosa. Oprócz tego wypowiedziała się tez jedna osoba, której nikt nigdy nie widział na tawernie. Chcę po prostu, abyś to jakoś wyjaśnił bez pisania (streszczając) "MageNat na serwer nie wbijał długo, administracji nie było też.", co zakończy się i tak tym, że odpisze osoba, która zarejestrowała się w Sierpniu i (opcjonalnie) nigdy tutaj nie grała, potwierdzając to co napisałeś. Fakt, póki co nie gram, ale wciąż zależy mi na tawernie. Może i dość długo nie grałem, ale widzę po czacie i po relacjach osób trzecich, że sprawa nie wygląda tak kolorowo, jak inni to opisują.
O kim mówisz?

@Edit Wiesz, żeby pisać na forum trzeba mieć konto..
A więc panie Kacper jedno jest pewne mieliśmy jakieś spory fakt faktem w bodajże przedostatnim pkt podania napisałeś   Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Dlaczego? Ponieważ na serwer nie wbija żaden admin, a często jest potrzebny i ktoś musi z tym coś zrobić. Rozumiem że zrobić tak abyś był zadowolony cóż ok ale ja zawsze powtarzałem że jeżeli coś się dzieje na serwerze to proszę mi pisać jeżeli jestem  aktywny oraz jestem w domu to wejdę znam cię praktycznie wcale więc nie wypowiem się dużo choć emm no nie dajesz mi znaków że chcesz pomagać serwerowi jako zwykły gracz więc ja nie widzę twojej pomocy jakoś w administracji no bardzo mi przykro jestem na NIE liczę że moja wypowiedź nie będzie długo dyskutowana. Dobrej Nocy
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  
Nosteruszek, Jungle, Riv'Eshell. Wiem, że trzeba mieć konto, aby coś napisać, ale spójrz po prostu na to co pisali...
"trochę trudno będzie mi to napisać bo trochę nie grałem na tawernie ;P"
"nigdy nie widziałem żeby Diglett kogoś obrażał" (Pomimo tego, że wysłałem wiele obrazków, które pokazują jak to robisz... O ironio.)
Te odpowiedzi wyglądają po prostu tak, jakbyś kogoś prosił o dobre odpowiedzi na Twój temat.
Wiele odpowiedzi przeczy temu o czym rozmawialiśmy, tak jakby to ignorowali, na rzecz "słodzenia" Twojego zachowania.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości