Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Peramentny Ban

Napisany przez PayForDay, 11-18-2018, 21:49

Peramentny Ban
Przepraszam bardzo. Czy mogę się dowiedzieć JAKICH zasad nie przestrzegałem? No przecież nawet nie wyszedłem przed śmiercią kolejny raz, no to oco chodzi?
Niezbyt się słuchasz. Dostałeś już ode mnie sporo ostrzeżeń, a mimo tego ciągle wyzywasz innych, m.in. na voicechat'cie i na privie. Poza tym nikomu łaski nie robisz, nie wychodząc przed śmiercią. [Obrazek: sHej48A.png] 
Dałem ci już wiele razy szansę na poprawę zachowania, ale widać, że za bardzo cię to nie obchodzi. Poza tym problemy powinieneś rozwiązywać samemu, a nie pisać do innych i nas obrażać od "pedałów", jak to robiłeś na serwerze. Złamałeś wielokrotnie drugą zasadę.
[Obrazek: BothDifficultChameleon-size_restricted.gif]
(11-18-2018, 22:04)MageNatPL napisał(a): Niezbyt się słuchasz. Dostałeś już ode mnie sporo ostrzeżeń, a mimo tego ciągle wyzywasz innych, m.in. na voicechat'cie i na privie. Poza tym nikomu łaski nie robisz, nie wychodząc przed śmiercią. [Obrazek: sHej48A.png] 
Dałem ci już wiele razy szansę na poprawę zachowania, ale widać, że za bardzo cię to nie obchodzi. Poza tym problemy powinieneś rozwiązywać samemu, a nie pisać do innych i nas obrażać od "pedałów", jak to robiłeś na serwerze. Złamałeś wielokrotnie drugą zasadę.

Panie MageNat aka Quitey. Nie mówiłem takiego czegoś jak pedały o was a szczególnie to był noster, a do nostera zawsze się wyzywamy, I teraz w ten dzień usunoł mnie ze znajomych i reportował. A na voicechat'cie możę się wkurzam ale nie wyzywam ludzi (chyba że to noster, albo moi znajomi) Po za tym na privie to prawie nikogo nie wyzywam (chyba że noster).
Dostałem info, że go nieźle wkurzasz. Poza tym skłamałeś w nieodpowiednim momencie mówiąc, że nazywasz tak tylko kilka osób. Otóż jestem w posiadaniu dowodów, które temu przeczą. Poza tym nie za bardzo mnie obchodzi kogo obrażasz i dlaczego. Każdego dotyczą te same zasady. Jak chcesz się z kimś tyrać to zrób to z nim na privie, a nie zaśmiecaj serwera.
Nieźle wkurzam? ohohohoo coś tutaj nie halo, To ON mnie wkurza. Teraz jest po twojej stronie więc nic nie mogę zrobić, tak jakby jestem "Pinned"

Edited: A szczególnie on był powodem od moich wyzywań
Więc pewnie masz dowody na to, że jest tak jak mówisz.
Przyznaję się do nie których wyzwyań. Aż takich wyzywań nie robie, Czy wyzywam nowego? Czy wyzywam kogoś który mnie zabił? raz mogę powiedzieć solo rage i ciul

Edited (again): Szczególnie nie chowam setek dowodów bo gram 4fun
Naciągasz to nieziemsko. Czekam na jakikolwiek dowód, pokazujący winę u innej osoby.
No dobra, pewnie w taki sposób żebym nie powrócił na ten serwer
Niezbyt mnie obchodzi czy będziesz tutaj grał, czy nie. Łamiesz zasady, więc otrzymałeś bana. Napisz, jeśli będziesz miał do zaprezentowania dowód, który udowadnia, że ban jest niesłuszny. Pozdrawiam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości