Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prośba o Unbana

Napisany przez Oizo, 01-05-2019, 17:26

Prośba o Unbana
Heart 
Więc
Nick : Oizo
Steam URL : https://steamcommunity.com/profiles/76561198295355323
Steam ID : STEAM_0:1:167544797
Lat : 17
Dający Bana : (Chyba) NoOne

Powód dostania : Zostałem Zbanowany Na Tawernie , nie wiem za co bo trochę mineło bana dostałem go chyba w okolicach 2018.09.17 , Przez to że
żartowałem sobie że wbiłem na konsole i dałem sobie vipa, Lecz Zakupywałem go , a czasu trochę mineło i wiem że dostałem go na Permbana
Chciałbym Apelować o unbanowanie mojego konta ,z powodu że to najlepszy Polski Server Trade na którym grałem i , przepraszam całą administracje
za to co odwaliłem pare miechów temu , i chciałbym apelować o unbana z powodu tego że nie mam gdzie grać już ,

Czekam na Odpowieć
Dziękuje Heart
https://gyazo.com/4e305d28605dd3f068de03c8f1f46889 <- Tutaj piszesz że powodem którego chcesz ub to "bo to jest najlepszy Polski serwer trade"

https://gyazo.com/993c3bda32b4ac39c14a7ec9ef52c18d <- A tu ponieważ już nie masz gdzie grać

Z czego wynika że praktycznie wszędzie masz bana za twoje "żarty" i po prostu już nie masz gdzie wchodzić + Skoro Tawerna to najlepszy polski Trade server to dlaczego sobie na nim "żartowałeś" i dostałeś bana?
--------------------------------------------------------------------------------

"Wbiłeś na konsole i dałeś sobie vipa" (??)

---------------------------------------------------------------------------------

Jestem za tym abyś nie dostał Unbana , ale ostateczne słowo ma @MatX

Życzę Miłego dnia

-AleGz/ Majester ૐ☽
A moment of patience in a moment of anger saves you a hundred moments of regret.
Wiem, I czekam ale jak 94% osób dostaje banicje permametną i jakieś 1/60 osoba dostaje unbana to torche w to nie wieże panie adminie Dogeball
(01-08-2019, 01:04)Oizo napisał(a): Wiem, I czekam ale jak 94% osób dostaje banicje permametną i jakieś 1/60 osoba dostaje unbana to torche w to nie wieże panie adminie Dogeball

Nie zrozumiałem co tutaj napisałeś
A moment of patience in a moment of anger saves you a hundred moments of regret.
Mówi się trudno , Jeżeli nie wiesz, Czekam na Admina z Trade, nie DogeBalla ,a napisałem
Że 1 na 100 osób dostaje unbany wiec no, a ja nawet jak bym mógł to bym się wykupił
Ale to nie wiedzmin czy skyrim
Dobra widzę że zaczyna się tu robić zabawnie, więc tak mimo że AleGz jest adminem dodgeballa ma prawo do wypowiedzi w różnych kwestiach dotyczących samej sieci podobnie jak i reszta adminów ma do tego prawo. Wracając do bana skróćmy trochę ten wywód do najważniejszych informacji "Zostałem Zbanowany Na Tawernie , nie wiem za co bo trochę minęło bana dostałem go chyba w okolicach 2018.09.17 , Przez to że żartowałem sobie że wbiłem na konsole i dałem sobie vipa, Lecz Zakupywałem go , a czasu trochę minęło i wiem że dostałem go na Permbana" więc po pierwsze, to w końcu wiesz za co tego bana masz bo trochę składnia mi się nie klei mniejsza przynajmniej wiesz że dostałeś perma to już coś, skoro przeszliśmy przez te kilka informacji to rozłóżmy tą karę na czynniki pierwsze. Reasumując tak zdecydowanie to jest niesprawiedliwy ban za "śmieszkowanie" (przynajmniej mi na to wygląda po tym co napisałeś) bo wcale nie poleciałeś za "trollowanie, przedłużanie i obrażanie społeczności oraz serwera." co więcej ten prezent wręczył ci sam właściciel we własnej osobie. Gdy mnie dodałeś na steamie było wspominane że w sumie to masz bana na większości o ile nie wszystkich polskich serwerach tf2, jeżeli zachowujesz się jak cep w większości sytuacji gdy wchodzisz w interakcję ze społecznością to nie dziw się że dostajesz nagrody. Samo pisanie mi na pw "ej no stary miałem 16 lat gdy to robiłem" jakoś mnie nie rusza zwłaszcza że jestem minimalnie starszy od ciebie  Wink . Podsumowując ten cały wywód podobnie jak AleGz jestem na NIE zawsze jednak możesz liczyć na szansę od MatXa chociaż wątpię żeby ci ją darował.
,,Nature has given us two ears, two eyes, and but one tongue to the end that we should hear and see more than we speak.''
Czyli nie myliłem się Tawerna jest Dalej umysłowo spierdolona Jak zawszę, I nagranie na nią Recezji przez osobę poł milionową Nie poskutkowało Debilizmowi mówi się trudno
Debilie to Debile nigdy nie wyjdą z mody Pajace, żondza, ale zarazem Gówno zrobią bo nie wiedza jak zażodzac serverm, Jak być Adminstratorem i inne,
wiec Sorry Panowie Dalej bede mieć zdanie że Tawerna to najlepszy Server Trade, i inne
Ale Najgorszy pod Wzgledem Spierdolono umysłowej Administracj Przykro Mi Ale życzę wam Piekła i inne
I spokojnie Jak kurwa jakiś z Takich Debili jak wy Pierdolił o mnie słowo że kolejny dzieciak ,robi się goroc, lub kolejna Drama TO kurwy :3
Zapraszam was na Discord lub Ts3 śe kurwa pogadamy "Oizo#3669" Bo jeżeli Mam kurwa wysłuchiwać Jakiś Debili którzy się nie znają na Administrowaniu to Kurwa Podziękuje
jak ja bym był na Punkcie NoOna, narpiew bym zrobił test czy osoba się Kurwa nadaje a pużniej przyją zapłate i wzją do administracji
i kurwa zrobił Jaki kolwiek regulamin bo kurwa żadnego niema Dzbany
Sprawa się wyjaśniła, teraz już wiesz za co dostałeś bana. Pozdrawiam.
[Obrazek: BothDifficultChameleon-size_restricted.gif]
W kilku zdaniach podsumowałeś dlaczego nie warto jest z tobą dyskutować. Żegnam.
I ty chciałeś dyskutować o unbanie? Miło jest widzieć że taka patologia jak ty nie ma już wstępu na nasze serwery. Żegnaj.
,,Nature has given us two ears, two eyes, and but one tongue to the end that we should hear and see more than we speak.''

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości