Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie o ungaga.

Napisany przez ceecee, 03-16-2019, 20:26
Podanie o ungaga.
Dobry wieczór.
Dostałem permgaga od admina Coëna za 5-6 sekundowy spam lennymi, bez jakichkolwiek ostrzeżeń czy prośby zaprzestania.
Co więcej, prosząc innego gracza o zapytanie się dlaczego perm, owy admin odparł żebym się zgłosił do niego za tydzień, i być może zastanowi się nad ungagiem.
Czy jest jakakolwiek opcja o usunięcie permgaga jak najwcześniej?
Z góry dziękuję.

Strona sourcebans o dziwo nie wyświetla jakiejkolwiek wzmianki że dostałem gaga, więc linka nie mam jak podać.
SteamID i link do profilu: [U:1:316016810] ; http://steamcommunity.com/profiles/76561198276282538
@bump
Coena widocznie nie ma już od kilku dni, zatem nie mam jak ustalić z nim sprawy...

Czy mógłym dostać ungaga?
Jestem cały czas ale czekam aż to ty napiszesz Smile
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  
Nie wiem kolego czy wiesz ale, sam się przyznałeś SPAM 5-6 SEKUND LENNYMI typie przepraszam Panie najpierw się zastanów nad sobą a potem pisz, bo tylko czas marnujesz. Coen ma rację że ci dał gaga ja też bym dał za spam.
No przyznał się, no co miał się nie przyznawać? Pgag no dobrze, no ale bez przesady nie jest to (spam) jakieś wielkie wykroczenie. Admin też nie musi cię ostrzegać, a skoro powiedział, żebyś się zgłosił za tydzień, to powinieneś się zgłosić. Moim zdaniem zwykły gag by wystarczył, ale co ja tam wiem. ;d

P. S.
Lenny nie są fajne. ;P

Dla mnie wszystko jest inne.
(03-27-2019, 07:56)Bunny napisał(a): Nie wiem kolego czy wiesz ale, sam się przyznałeś SPAM 5-6 SEKUND LENNYMI typie przepraszam Panie najpierw się zastanów nad sobą a potem pisz, bo tylko czas marnujesz. Coen ma rację że ci dał gaga ja też bym dał za spam.
Z takim nastawieniem do ludzi to wątpię byś miał dostęp do tego. Wink

Cytat:Jestem cały czas ale czekam aż to napiszesz Smile
Na steamie jesteś offline to wiesz, sądziłem że wyparowałeś.  Tongue
Zatem mam jakieś szanse? Wykroczenie było jednorazowe.
Ceecee moje nastawienie jest dobre tylko ludzie nie potrafią jego odbierać, każdy admin ma swói taryfikator bo na forum nie widziałem takiego czegoś więc każdy admin jest inny lenny face nie jest fajny i wiesz ja nie lubię ludzi oskarżać o coś lecz jak coś zrobiłeś wbrew regulaminowi to musisz podnieś karę w tym przypadku to Pgag
Tutaj temat można uznać już za zakończony Smile
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości