Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina - Diglett

Napisany przez Król Diglett, 03-27-2019, 21:53
Podanie na admina - Diglett
Witaj!

1. Imię: Kacper
2. Wiek: 16 
3. Nick na Steam: Diglett
4. Steam URL/ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198142907506/
5. Mikrofon + mutacja: W miarę używam vc, mutację przeszedłem kilka lat temu. 
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX: https://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?...ayer=13264
7. Znajomość komend SourceMod'a: Znam dobrze. 
8. Znajomość regulaminu serwera: Znam zasady.
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Byłem adminem na tym serwerze przeszło dwa miesiące. 
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Ostatnio na serwerze zrobił się niezły bałagan. Na porządku dziennym stało się wyzywanie od ni**erów, gejów, żydów itd. Zdarza się też, że gracze robią "burzę" na vc, przez co uszy cierpią niemiłosiernie...  O nadmiernym  przeklianiu nie wspominając. Gracze zaczęli wychodzić z gry przed śmiercą by uniknąć straty pkt, a wraz z engami nabijają pkt, co jest niesprawiedliwe wobec innych graczy. Aktywność adminów w ostatnim czasie jest niska, oczywiście rozumiem, że admini mają swoje życie, lecz ktoś powinien się tym zająć. 
11. Kilka zdań o tobie: Gram w godzinach wieczornych, jestem dosyć aktywny. Raczej wszyscy mnie znają, a ja ich, wraz z adminami. Staram się upominać graczy, zwracać im uwagę i wzywać adminów w razie potrzeby. Jestem honorowym graczem i dość dobrze radzę sobie w grze. Poza tym interesuję się roślinami, jeśli kogoś by to interesowało i nie lubię pisać o sobie. Zadaj pytanie a odpowiem, jestem szczery. 

Dziękuję za przeczytanie!

P. S. 
Uprzedzając pytania, nie znam konkretnego powodu zdegradowania mnie. Zapewne chodziło o to, że za bardzo czepiałem się o to "unikanie straty pkt" i w ogóle. Zapewne też przesadzałem z karaniem za używanie wulgarymów. Tym razem, jeśli dostąpię tego zaszczytu bycia adminem, postaram się być łagodniejszy.  

Dla mnie wszystko jest inne.
Co mogę powiedzieć. Jestem na TAK.
[Obrazek: 0a4.png]
Zobaczmy Diglet napisał podanie yhm znowu mam pisać że relacje nie są (JUŻ) między nami napięte i że nadal Ci zależy na serwerze ? Szczerze nie widzę sensu. Jestem za daniem Ci szansy pod większym nadzorem niż miałeś na początku Tongue
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  
Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości