Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina.

Napisany przez ceecee, 04-05-2019, 20:56
Podanie na admina.
1. Imię: Oliwer
2. Wiek: 15
3. Nick na Steam: cc (mówią mi ce ce, czasami cycu ;P)
4. Steam URL/ID: [U:1:316016810] ; http://steamcommunity.com/profiles/76561198276282538
5.Mikrofon + mutacja: Mikrofon nie jest super jakości, ale jestem dość zrozumiały. Przechodziłem już mutację.
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX: https://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?...yer=300747
7. Znajomość komend SourceMod'a: Komendy administracyjne typu !mute, !ban ogarniam, sm_cvar też potrafię się posługiwać.
8. Znajomość regulaminu serwera: W stu procentach, największy nacisk mam na zasadę #1.
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Tak, od ponad półtora roku na innym serwerze "Psycholandia" do dzisiaj. Serwer nie jest sieciówką, ale jest co administrować. ;)
10. Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Sądzę, że admin powinien poświęcać serwerowi czasu, a nie wchodzić okazjonalnie. Zazwyczaj gram na serwerze codziennie, jak jest problem to mogę wbić natychmiastowo. Nieraz zdarza się, że wbija jakiś troll czy rosyjskie dziecko, obojga łamiąc zasady, a nie ma nikogo by sprzątnąć śmieci.
11. Kilka zdań o tobie: Na start mówię, że gadam dużo na voice chacie, dlatego są bardzo często same lenny na chat logach. wieloletni nawyk, nic nie poradzę :P Na serwerze jestem dość rozpoznawalny, stali gracze mogą potwierdzić. Nienawidzę dzieci oraz ludzi drących przysłowiową mordę do mikrofonu, mutuję praktycznie od razu. Być możę mało czasu spędziłem na serwerze, ok. 70h, ale jak już napisałem powyżej, przebywam na serwerze codziennie. Jestem też grubym no-lifem. :P
Podanie odrzucone.
[Obrazek: 33EB588041AD00F2114DCE49DB7DA7031356FA69]
Można dokładniej by wiedzieć co i jak że odrzucone?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości