Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina - Prezes

Napisany przez PrezesProTF2, 08-08-2019, 19:33
Podanie na admina - Prezes
1. Imię: Wojtek
2. Wiek: 16
3. Nick na Steam: Prezes
4. Steam URL/ID: https://steamcommunity.com/id/098699763/
5.Mikrofon + mutacja: Mikrofon mam, ale mutacji nie
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX: https://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?...ayer=94235
7. Znajomość komend SourceMod'a: znam te najważniejsze
8. Znajomość regulaminu serwera: TAK
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Nie byłem jeszcze nigdzie adminem
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Chcę być adminem aby pilnować tawerny, bo jest to mój ulubiony serwer, na którym już bardzo długo gram.
11. Kilka zdań o tobie:  Dużo gram w gry, głównie w TF2. Lubię również historie, jestem stanowczy i rzadko zmieniam zdanie. 
Wydajesz się być w miarę ogarnięty, piszesz poprawnie, nie sprawiasz większych problemów, jesteś AKTYWNY, a tego nam teraz trzeba. Bądź bardziej aktywny na czacie, poznaj komendy i bądź przykładem dla innych graczy, nie wchodź w konflikty z innymi. Jeśli kiedyś sprawiałeś jakieś problemy, to mam nadzieję, że zmądrzałeś i już nie będziesz popełniał takich błędów. Masz również mute'a, mam nadzieję, że się z tego jakoś wytłumaczysz.
Jestem za tym, żeby przyznano ci admina testowego
You don't have to rely on other people if you never miss
(08-08-2019, 21:40)m_kepisty napisał(a): Wydajesz się być w miarę ogarnięty, piszesz poprawnie, nie sprawiasz większych problemów, jesteś AKTYWNY, a tego nam teraz trzeba. Bądź bardziej aktywny na czacie, poznaj komendy i bądź przykładem dla innych graczy, nie wchodź w konflikty z innymi. Jeśli kiedyś sprawiałeś jakieś problemy, to mam nadzieję, że zmądrzałeś i już nie będziesz popełniał takich błędów. Masz również mute'a, mam nadzieję, że się z tego jakoś wytłumaczysz.
Jestem za tym, żeby przyznano ci admina testowego

Na początku, dzięki za poparcie. Jeśli chodzi o tego muta - dawno temu wzzedłem na tawerne jako typowy random i nie myślałem że zostanę na dłużej. Po kilku dniach grania, chciałem porozmawiać na mikro. Ze względu na brak mutacji admin dał mi muta. Temat raczej normalny, coś o tradingu oraz o samej grze. Jak mówiłem, było to dawno temu i jest to wersja jaką zapamiętałem. Problemów (oprócz mikro) raczej nikomu nie sprawiałem. No może poza zabijaniem friendly.
Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się do administratora kepisty na STEAM.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości