Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina - BartoszeQ

Napisany przez BartoszeQ, 08-12-2019, 19:37
Podanie na admina - BartoszeQ
1. Imię: Bartosz
2. Wiek: 21
3. Nick na Steam: BartoszeQ
4. Steam URL/ID: STEAM_0:1:43359638
5.Mikrofon + mutacja: Tak
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX:
7. Znajomość komend SourceMod'a: 9/10
8. Znajomość regulaminu serwera: Przeczytałem, w trakcie gry przyswoje sobie całość, po za tym jest intuicyjny
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Mam długoletnie doświadczenie w 'adminowaniu' w Team Fortress 2. Miałem pare swoich serwerów w przeszłości między innymi 4Fragers https://steamcommunity.com/groups/4Fragers4 i także byłem adminem na innych serwerach takich jak np. Czolgista
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Głównie po to żeby zmieniać mapy kiedy ludzie tego chcą i żeby utrzymywać porządek
11. Kilka zdań o tobie: Chodzę na studia i podczas wakacji pykam w tf'a. 
A przeczytałeś w ogóle wymagania na admina?

"2) Czas przegrany na serwerze - co najmniej 30 godzin" - nie masz nawet 3 godzin na serwerze...
"5) Kojarzenie Cię przez administrację oraz stałych bywalców serwera" - wątpię też byś spełniał ten wymóg...

a to link do twoich statystyk.. którego nawet nie wstawiłeś: https://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?...yer=314004

Dla mnie wszystko jest inne.
A więc tak:
- Nie podałeś linku do swoich statystyk z HLStatsX co wskazuję albo na lenistwo albo na niepoważne podejście do stanowiska do którego składasz podanie;
- co do twoich motywacji do zostania adminem, do przedwczesniej zmiany mapy na serwerze jest dostępna komenda rtv więc składanie podania by zmieniać mapy też nie brzmi zachęcająco;
- twój czat składa się łącznie z 6 wiadomości;
- żeby twoje podanie miało jakiekolwiek szanse na pozytywne rozpatrzenie to wymagane są conajmniej 30 godzin gry na serwerze, twój czas spędzony na serwerze to 2 godziny i 46 minut.

W takim wypadku podanie może być tylko i wyłącznie odrzucone.
[Obrazek: 33EB588041AD00F2114DCE49DB7DA7031356FA69]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości