Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina - PsychoNova ^-^

Napisany przez PsychoNova, 09-02-2019, 08:25
Podanie na admina - PsychoNova ^-^
1. Imię: Mikołaj
2. Wiek: 16
3. Nick na Steam: PsychoNova ^-^ (lub) ;|
4. Steam URL/ID: https://steamcommunity.com/id/PsychoNova
5.Mikrofon + mutacja: (TAK/NIE) TAK/TAK
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsXhttps://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?...ayer=14139
7. Znajomość komend SourceMod'a: Tak, podstawowa. Uczę się. 
8. Znajomość regulaminu serwera: (TAK/NIE) TAK
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Nie, nie byłem.
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Chcę zostać adminem z powodu iż mam bardzo duże doświadczenie z serwerem tawerna, a szczególnie 4fun Trade. Przegrałem tutaj ponad 500 godzin, i nie pamiętam kiedy zacząłem, ale wiem że chyba to było przed czasem gdy Dawcio(tak mi się wydaje) był administratorem (testowym). Mam bardzo duże doświadczenie, raz miałem tzw. VIP+ lecz przez jego nadużywanie (do czego się przyznaje) został mi on zabrany. Zacząłem się uczyć  komend Sourcemod'a, i umiem je, a przynajmniej te podstawowe opanować. Chcę zostać administratorem głównie przez to że w czasie nie obecności reszty administracji jest wiele osób które nie przestrzega regulaminu tj. używanie mikrofonu bez mutacji, obrażanie innych użytkowników, czasem da się to zniwelować gdyż mam kontakt z pewnym administratorem, lecz nie jest on zawsze online, a szczególnie czasami gdy właśnie się takie rzeczy dzieją. Uważam że jestem bardzo kojarzonym użytkownikiem
11. Kilka zdań o tobie: Hej, jestem Mikołaj, mam 16 lat i właśnie zaczynam naukę w Technikum. Interesuję się głównie grami (głównie TF2, oraz CS:GO) oraz awioniką (cywilną). Mieszkam w Warszawie, i dzień głównie spędzam albo w szkole albo przed monitorem. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości