Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podania na Admina - AlneXo

Napisany przez NaHuntaner, 08-01-2020, 13:50
Podania na Admina - AlneXo
1. Imię:Natan
2. Wiek:15
3. Nick na Steam:AlneXo (grałem też na innych nickach)
4. Steam URL/ID:STEAM_0:0:158821408
5.Mikrofon + mutacja:Tak
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX:Nie mogę znaleźć
7. Znajomość komend SourceMod'a:Tak
8. Znajomość regulaminu serwera:Tak
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu):Tak, na warfortress, parę miesięcy
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem:Spełniam wymagania+lubię ten serwer a wiem jacy ludzie się zdarzają
11. Kilka zdań o tobie:Gram już w tf2 dosyć długo (1,200 h) a na serwerach tawerny też dosyć długo, niestety zmieniałem dość często nicki przez co nie mogę określić dokładnego czasu gry. To wszystko ode mnie, mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie.
Miłego dnia - AlneXo
No podanie bardzo ładne wręcz ale.... https://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?...ayer=48413 powiedz mi jeżeli to twój profil to gdzie wymagane 30 h ? Chat twój też jest taki nijaki wręcz Smile Jak dla mnie to może pierw spełnij wymagania a potem pisz podania.
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  
Dobrze, ale i tak tawerna jest lekko mówiąc... martwa, więc może jak będzie więcej osób grało to napisze jeszcze raz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości