Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na Admina - Python

Napisany przez Python, 09-04-2020, 20:38
Podanie na Admina - Python
1. Imię: Dawid
2. Wiek: 16
3. Nick na Steam: Python
4. Steam URL/ID: https://steamcommunity.com/id/pythonek/
5.Mikrofon + mutacja: Mam i po mutacji
6. Link do statystyk z HLStatsXhttp://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?m...yer=192330
7. Znajomość komend SourceMod'a: Ogarniam, lecz zawsze można się douczyć.
8. Znajomość regulaminu serwera: Znam dobrze 
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Niestety nie miałem jeszcze takiej okazji. 
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Na od pewnego czasu Saxtonie dzieją się straszne rzeczy, a administracja nie ma czasu być non-stop na serverze. Ja z kolei spędzam na nim bardzo dużo czasu. I mam nadzieję, że ten jeden dodatkowy admin zmieni wiele.
11. Kilka zdań o tobie: Spędzam na serverze dużo czasu, postaram się być aktywny codziennie nawet w ciągu roku szkolnego. Sporo osób mnie kojarzy. Nie używam często czatu głosowego, ale gdy zostanę admin to się zmieni.
Brakuje mi linku do twoich statystyk z punktu 6 a punkt 7 jest niedokończony z tego co wnioskuje radziłbym zrobić pierw dokładną korektę podania PS Link do twoich statystyk https://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?...yer=192330
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  
Wstępnie mogę ująć to tak że ostatnio jest trochę sporo osób na serwerze którzy grają bez zaznajomieniem się regulaminu serwera przez co otrzymuje sporo zgłoszeń ( Najwięcej od Ciebie co w pewnym sensie jest na + ) jednakże jako osoba z funkcją admina reprezentujesz całą administrację Tawerny ( w tym przypadku VSH ) Do czego zmierzam, Chat twój  jest przynajmniej w mojej opinii taki nijaki szczególnie że nie przypominam sobie sytuacji gdzie jak grałem używałeś voice chatu co oznacza że moja ocena pod tym względem podlega chatowi który musi się poprawić ( Jest to - Który jak myślę i mam nadzieję poprawisz Wink ) Na kolejny pozytyw pójdzie w sumie twoja aktywność i faktyczna znajomość regulaminu co jak dobrze wiem znasz dobrze przez co mam nadzieję że w przypadku otrzymania rangi wykorzystasz prawidłowo. Aktualnie z powodu takiego iż nie mam tak wiele czasu jak kiedyś sądzę iż zasługujesz na otrzymanie rangi testowej z gwarancją z twojej strony że chat ulegnie poprawie Wink
Have A Nice Day                                                                                                                                 [Obrazek: Loki-Staad-the-trylle-trilogy-32117146-370-333.jpg]  
Python jest stałym, ogarniętym graczem. Jest po mutacji, dobrze zna zasady i stale informuję mnie o łamaniu zasad na serwerze. A gdyby miał jakieś wątpliwości na pewno mu doradzę. Czasami używa voice chatu. Pomimo niezbyt zgrabnego czatu, myślę, że byłby odpowiednią osobą na funkcję admina. Wiem, że ja, jak i reszta administracji nie ma ostatnio zbytnio czasu, więc przydałby się nowy admin. Jestem na TAK.

Dla mnie wszystko jest inne.
Dzisiaj można było zaobserwować wzmożoną aktywność administracji, więc chyba nie potrzeba nikogo nowego. Wycofuję swoje poparcie. ;-)

Dla mnie wszystko jest inne.
Podanie zaakceptowane.

Otrzymujesz rangę Admina testowego na okres 30 dni.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości