Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na admina - MageNatPL

Napisany przez MageNatPL
, 12-25-2016, 20:55
Podanie na admina - MageNatPL
1. Imię: Łukasz
2. Wiek: 15 lat
3. Nick na Steam: MageNatPL
4. Steam URL/ID: https://steamcommunity.com/id/MageNatPL/
5. Mikrofon + mutacja: Spełniam obydwa wymagania, jednak preferuję czat pisemny.
6. Link do Twoich statystyk z HLStatsX: http://hlstatsx.tawerna.tf/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5245
7. Znajomość komend SourceMod'a: Moją znajomość komend SourceMod'a mogę ocenić na 8/10.
8. Znajomość regulaminu serwera: Znam regulamin.
9. Czy byłeś/aś już adminem? (Jeśli tak to w jakiej sieci i ile czasu): Byłem kiedyś adminem na pewnym serwerze RolePlay'owym w MTA San Andreas (Niestety nazwy nie pamiętam, gdyż serwer upadł dwa lata temu).
10. Dlaczego chciał(a)byś zostać adminem: Chciałbym zostać adminem serwera Saxton Hale, ponieważ na serwerze zauważyłem obecność wielu osób łamiących regulamin, starających się jak najbardziej uprzykrzyć grę innym. Ponadto mam sporo czasu i na serwerze gram ok. 4-6 godzin dziennie. Jestem również stałym członkiem sieci serwerów tawerna.tf, więc na pewno nie będzie sytuacji, w której pogram parę tygodni i gra mi się znudzi i odtąd nikt mnie nie zobaczy, staram się tłumaczyć regulamin osobom go łamiącym i bardzo dobrze znam komendy SourceMod'a. 
11. Kilka zdań o tobie: Nazywam się Łukasz, na Steamie można mnie znaleźć pod nickiem "MageNatPL". Do moich zainteresowań należy informatyka i gra w piłkę nożną. Cechuje mnie obiektywizm i opanowanie. Dla każdego staram się być miły i pomocny.
[Obrazek: BothDifficultChameleon-size_restricted.gif]
Podanie ładne, widziałem cię już na serwerze i nie mam do czego się przyczepić.

Jestem na tak
[Obrazek: 33EB588041AD00F2114DCE49DB7DA7031356FA69]
Podanie zaakceptowane.

Otrzymujesz rangę Admina testowego na okres 30 dni.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości